Індивідуальний план роботи викладача та її облік

Матеріал з Wiki Навчальна хмара «lCloud»
Перейти до: навігація, пошук
Індивідуальний план роботи викладача

Індивідуальний план роботи викладача та її облік – це інструмент, доступний всім користувачам системи із рівнем доступу «Викладачі». Він дає можливість конструювати робоче навантаження викладача за допомогою набору компонентів.

Індивідуальний план роботи на навчальний рік заповнюється педагогічним працівником з розподілом на види діяльності на підставі Норм часу для планування та обліку науково-педагогічної діяльності, що включають навчальну, наукову, методичну, організаційну та виховну роботу. Сформований зведений план роботи педагогічних працівників з можливістю сегментації за видами робіт доступний миттєво. На основі індивідуального плану педагогічний працівник формує звіт про виконану роботу. Зведений звіт роботи доступний відразу.

Розглянемо, як це працює.

Структура і функції розділу

Вам потрібно увійти до системи як Викладач і перейти в «Індивідуальний план». Цей розділ доступний лише для цієї категорії користувачів. Там ви побачите наступну сторінку.

ІндпланGIF1.gif

Це конструктор індивідуального плану. Він складається з базової інформації зверху, та переліку можливих робочих активностей викладача. Список складається із 83 полів, які охоплюють всі основні можливі сфери роботи викладача і поділяються на три розділи: • Методична робота; • Наукова робота; • Організаційна робота. Щоб додати ту чи іншу позицію зі списку до плану, достатньо натиснути перемикач поряд із назвою. Позиція переноситься до плану без підтвердження. Після натискання, відкриються додаткові поля – дата, кількість годин, назва дисципліни.

Індплан1.jpg

Якщо натиснути кнопку «Не виконано» поряд, то на новій сторінці можна буде відрецензувати методичну розробку, елемент роботи над кандидатською роботою тощо (залежить від обраного поля). Доступні поля для вводу інформації:

  • Кількість годин;
  • Запланована дата виконання;
  • Фактично виконано (дата);
  • Зміст роботи.

Індплан2.jpg

Після вводу інформації і натискання кнопки «Виконано» внизу, результат переноситься в індивідуальний план роботи викладача автоматично із внесеними змінами. На початку сторінки із конструктором плану є дві кнопки:

  • Друк;
  • Переглянути в редакторі.

Індплан3.jpg

«Друк» формує документ (індивідуальній план) у текстовому вигляді, готовому до друку.

Індплан4.jpg

Щоб роздрукувати документ, вам треба натиснути на сторінці правою кнопкою миші і обрати пункт «Друк / Print», і далі слідувати інструкціям. «Переглянути в редакторі» дозволяє побачити ту саму текстову версію плану, що показана в пункті «Друк». Але, крім перегляду, тут представлений набір інструментів для редагування документу. Ви можете скористатися ними за необхідністю. У лівому верхньому кутку сторінки міститься синя кнопка «Зберегти у Word». Коли завершите редагувати, натисніть її, а система сформує дані в текстовий документ .docx та експортує його на ваш комп’ютер.

Індплан5.jpg