Користувачі

Матеріал з Wiki Навчальна хмара «lCloud»
Перейти до: навігація, пошук

В цьому розділі суперкористувач має змогу створити команду користувачів системі і розподілити їх з-поміж відповідних сфер відповідальності. Доступ до кожного розділу системи надається окремо. На головній сторінці розділу відображено список всіх існуючих користувачів системи. Базова інформація про користувача поділена на три колонки, і нараховує:

  • Ім’я користувача в системі;
  • Адресу електронної пошти користувача;
  • Належність до обраних груп доступу.

Приклад оформлення сторінки наведено нижче (де textoasis1@gmail.com – це суперадміністратор, а інші сторінки – це створені ним користувачі з різними типами прав доступу, перерахованими в третій колонці). Користувачі2.jpg

Встановлення та зміна типів доступу до системи суперадміністратором У наведеному вище переліку користувачів, навпроти кожного з них наявна кнопка «Змінити». Натисніть її. Ви одразу побачите наступне вікно (Відкрийте посилання). [1] Достатньо натиснути на відповідні перемикачі, щоб встановити категорії доступу для кожного користувача. Зміни застосовуються негайно, без додаткового підтвердження. Якщо суперадміністратор надає собі, бо іншому користувачеві доступ до всіх типів прав і, відповідно, робочих інструментів, робоче меню виглядатиме наступним чином. Користувачі4.jpg

Основні розділи з переліку розглянуто в цій інструкції.

Додавання нового користувача

Поверніться до головного екрану розділу «Користувачі» і натисніть кнопку «Додати користувача».

Користувачі5.jpg

На наступній сторінці оберіть логін і пароль.

Користувачі6.jpg

Після натискання на кнопку реєстрації користувача, його буде додано на платформу. Поверніться на головний екран розділу «Користувачі», і побачите новий запис у списку.

Користувачі7.jpg

Натиснувши кнопку «Змінити», суперкористувач також може визначити перелік прав доступу для даного користувача. Коли користувачів у системи багато, ви можете скористуватися пошуком по логіну та e-mail, а також інструментом сортування по групам доступу. Вони розташовані над списком користувачів.