Навчально-методичний комплекс

Матеріал з Wiki Навчальна хмара «lCloud»
Версія від 13:01, 23 жовтня 2021; Admin (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Робоча навчальна програма

Робоча навчальна програма є складовою єдиного навчально-методичного комплексу. Інформація з предмету редагується відповідно педагогічного навантаження викладача. В розділ вноситься інформація з навчально-методичних карт занять. Тексти лекції відразу доступні для студентів(учнів) курсу.

У цьому розділі користувачі мають змогу переглядати і редагувати навчальні програми з предметів, а також переглядати додаткову поточну інформацію з них. Повний функціонал розділу доступний «Викладачеві».

НМК1.jpg

Дані підлягають групуванню відповідно до обраної навчальної групи та предмету. Доступні для перегляду елементи на сторінці:

  • Курс (кнопка справа) – перегляд даних про курс із доступом до «Електронного Підручника», а також можливістю його оцінки (для здобувачів).

НМК10.jpg

  • Ел.підручник (кнопка справа) – швидкий доступ до електронного підручника курсу, який так само можна передивитися із меню описаного вище.
  • Робоча навчальна програма (блок кнопок нижче) – якщо натиснути, то можна перейти в меню «Редагувати». Вам стане доступною сторінка з інтерфейсом текстового редактору.

НМК8.jpg

Введіть необхідні дані, відформатуйте, натисніть «Зберегти». Дані буде синхронізовано із системою.

  • Заповнюваність – відсоток заповнюваності розкладу від доступного навантаження;
  • Всі теми – редагування складових кожної теми, з урахуванням типу занять («Лекції», «Семінарські заняття», «Лабораторні заняття», «Практичні заняття» на вибір);

НМК9.jpg

Нижче наведено режим конструктору матеріалів із теми.

НМКGIF2.gif

  • Статистика.

Щоб переглянути, чи оновити поточний Навчально-методичний комплекс відповідно до обраної групи та предмета, оберіть їх у відповідних полях посередині екрану та натисніть кнопку «Показати / Оновити». Користувачеві стане доступним розділ з детальним тем, тестів та інших елементів робочого плану. Дані розбиті на два семестри навчального року, і розділ кожного із семестрів містить перелік занять. Сюди можна додати відповідну інформацію.

НМКGIF1-1.gif

Розглянемо можливості цього сегменту на прикладі одного із семестрів. У початковому вигляді ми маємо кнопку «Імпорт списку тем» та перелік тем.

НМК2.jpg

Заповнений перелік занять має приблизно такий вигляд.

НМК3.jpg

Базово, перелік тем не містить даних, і їх можна додати саме за допомогою «Імпорт списку тем», якщо навчальний план вже є доданим (в іншому розділі системи). Оберіть «Імпорт списку тем». (1) Виберіть план у меню «З іншого навчального плану» та натисніть «Імпортувати». Дані буде перенесено автоматично. (2) Теми можна імпортувати вручну, якщо їх додати списком за допомогою інструмента, що розташований нижче. Натисніть окрему кнопку «Імпортувати» праворуч, щоб підтвердити дію. (3) Якщо є потреба не створити план з нуля, а додати теми до вже існуючих, то перемкніть індикатор «Оновлювати наявні теми» трохи нижче.

НМК4.jpg

Якщо клікнути по темі будь-якого із занять, доступні три можливі дії на вибір.

НМК5.jpg

(1) По-перше, ви можете переглянути інформацію, що належить темі лекції. У випадку на прикладі, сюди додані:

  • План заняття;
  • Матеріали.

Натисніть кожен із розділів, можна переглянути повну інформацію по відповідному розділу. Наприклад, наступним чином виглядає сторінка матеріалів обраної на прикладі лекції.

НМК6.jpg

Повернемось на крок назад. Кнопка «Редагувати» (2) дає можливість додати та змінити матеріали теми. Базово, доступна лише «Викладачеві». Якщо навести на поле з доданою темою, у верхньому правому кутку побачите ще одну кнопку «Редагувати». Якщо її натиснути, у цьому ж полі можна буде швидко змінити тему лекції. Коли дані скориговано, натисніть кнопку «Зберегти тему».

НМК7.jpg

Так само, прописані в цьому розділі дані можна експортувати (кнопка «Експорт» наприкінці розділу).